Oferta - skup i sprzedaż telefonów komórkowych Warszawa

Czy odpowiadasz za firmowe telefony, czy jesteś osobą prywatną, czy przewidujesz sprzedaż lub wymianę telefonów komórkowych, to dobrze trafiłeś!

Skup telefonów iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi 

Jeśli masz nieużywany smartfon w swoim domu i nie wiesz, co z nim zrobić, to nasza oferta z pewnością Cię zainteresuje. Zajmujemy się skupem telefonów w Warszawie i proponujemy naszym Klientom bardzo atrakcyjne ceny. Skupujemy najczęściej marki takie jak: iPhone, Huawei, Samsung i Xiaomi. To świetne rozwiązanie dla osób, które chcą spieniężyć swoje urządzenie w szybkim czasie.

Czy możliwa jest negocjacja ceny?

Chętnie kupujemy od naszych Klientów sprzęty różnych producentów. Ceny prezentowane na naszej stronie internetowej za poszczególne urządzenia są orientacyjne, więc jeśli masz telefon, który nie został wyszczególniony w tabeli, zadzwoń do nas. Z pewnością znajdziemy rozwiązanie, które Cię zadowoli.

Dlaczego warto sprzedać swój telefon do komisu?

Rynek urządzeń mobilnych jest silnie obsadzony ofertami różnych dystrybutorów. Z tego względu nie zawsze jest łatwo sprzedać smartfon po cenie, która by interesowała obecnego posiadacza. Sam proces zbywania może trwać przez wiele dni, a nawet tygodni. Dlatego skup telefonów iPhone to rewelacyjne rozwiązanie dla osób chcących szybko spieniężyć swój model. Za każdy interesujący nas sprzęt płacimy gotówką. Proces sprzedaży jest wręcz natychmiastowy.

Kolejnym plusem, który skłonił naszych Klientów do podjęcia współpracy, jest rzetelność i konkretna odpowiedź na propozycję. Wystawiając telefon na aukcje, liczysz na szybką sprzedaż, która najczęściej się przeciąga. W grę wchodzi również kontakt z potencjalnymi chętnymi. Duża część zapytań jest tylko orientacyjna i nie doprowadza do sprzedaży urządzenia. Współpracując z naszym skupem, masz wgląd w cennik sprzętu i gwarancję natychmiastowej odpowiedzi. Nie musisz więc zastanawiać się, jak długo potrwa sprzedaż, bo reagujemy na Twoją propozycję naprawdę szybko. 

Inne usługi świadczone przez nasz skup telefonów w Warszawie

Nie koncentrujemy się jedynie na kupowaniu urządzeń od naszych Klientów. Jeśli potrzebujesz nabyć świetny sprzęt w atrakcyjnej cenie, zapraszamy do kontaktu. Nasze produkty iPhone, Huawei, Samsung i Xiaomi znajdziesz w Warszawie i na aukcjach internetowych. Dzięki temu bez względu na to, gdzie mieszkasz, możesz znaleźć telefon idealny dla Twoich potrzeb. Nasza oferta obejmuje jedynie modele utrzymane w fabrycznym stanie bez uszkodzeń.

Dodatkowo realizujemy usługi naprawy sprzętu mobilnego. Specjalizujemy się także w zdejmowaniu blokad simlock nakładanych przez dystrybutorów. Jeśli potrzebujesz akcesoriów do swojego modelu, u nas możesz je znaleźć. W ten sposób dokonasz kompletnych zakupów i z pełnym zadowoleniem opuścisz nasz salon. Realizowane przez nas usługi spełniły oczekiwania wielu Klientów z całej Polski.

Jeśli masz trudności w dotarciu do naszego salonu, skontaktuj się z nami, a wtedy my dotrzemy do Ciebie. W naszej ofercie znajduje się nie tylko skup telefonów, ale również ich sprzedaż, zamiana i naprawa. Jeżeli potrzebujesz uzgodnić szczegóły, zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego zawartego na naszej stronie internetowej.

Prowadzimy skup telefonów na terenie Warszawy, przez internet oraz na Allegro i robimy to już tak długo, że możesz liczyć na naszą rzetelność, profesjonalizm i szybki proces transakcji.

Nasza oferta:

  • Skup nowych telefonów
  • Sprzedaż telefonów
  • Zamiana telefonów
  • Akcesoria GSM
  • Możliwość dojazdu do klienta

 

Nasz sklep znajduje się w Warszawie, w Hotelu Marriott, w dziale kontakt, znajdziecie Państwo mapki lokalizacyjne pokazujące dokładnie gdzie jesteśmy.

Sprzedaż i skup telefonów prowadzimy na miejscu w naszym sklepie w Warszawie, przez internet oraz na Allegro.

Skup telefonów Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
11:00 - 19.00

PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY PRZED PRZYJAZDEM DO SKLEPU

Sobota Niedziela
Tel 666-217-217